KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629337
nr 1562 9337
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 34, Stilleben, duk. 43x80 cm, yttermått inklusive ram: 53x90 cm
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:59:15
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström